0312 418 88 58

0533 647 48 25

Keçiören Odtülüler Dershanesi

Anasayfa » Keçiören Odtülüler Dershanesi

Keçiören Odtülüler Dershanesi

Ankara ilinde adını duyurmayı başaran Keçiören Odtülüler Dershanesi, kayıtlı tüm öğrencilerine kaliteli eğitim hakkı sunmaktadır. Sıkça değişen sınav ve eğitim sistemlerinin devamlı takipçisi olan Odtülüler Dershaneleri ve Etüt Merkezleri, geliştirilen müfredata göre pratik ve hızlı öğrenme teknikleri üzerinde çalışmalar sürdürmektedir. Öğrencilerin yararına olacak tüm alternatifleri ve donanımları bünyesinde barındıran Keçiören Odtülüler Dershanesi, velileri de düşünerek uygun fiyatlı ödeme planları oluşturmaktadır.

Özellikle çoğu özel eğitim kurumunda yer almayan Öğrenci Koçluğu hizmeti, öğrencilerin sadece teknik konularda başarı sağlamasından ziyade, mental anlamda da kendilerini yetiştirmelerini ve hem öğrenim hayatlarına hem de sosyal hayatlarına katkıda bulunmayı amaçlar. Öğrenci koçluğu hizmetiyle birlikte veli-öğrenci-öğretmen iş birliği içerisinde en doğru ve garantili öğrenme düzenlemeleri yapılarak, eğitimlerin bu metodolojiyle ilerlemesi sağlanır.

Keçiören Odtülüler Dershanesi Grupları

Bütün 9. sınıf grupları, 10. sınıf grupları, 11. sınıf grupları, 12. sınıf grupları ve mezun gruplar Keçiören Odtülüler Dershanesindeki profesyonel, disiplinli ve sistematik eğitimlerden yararlanabilmektedir. Erken kayıt avantajları da dahil olmak üzere birçok ödeme kolaylığı sunan Odtülüler Eğitim Merkezleri, kayıtlı öğrencilerin yüksek verimli bir ortamda çalışabilmesine olanak sağlamaktadır.

Keçiören Odtülüler Dershanesinde her sınıfa özel uygulanan modüller, öğrenci ders çalışma programları ve veli eğitim seminerleri sayesinde ezbere dayalı eğitim sistemine karşı doğru bilgiyi doğru şekilde öğrenme sistematiği geliştirilmiştir. Öğrenci başarısını arttıracak çeşitli uygulamalar Odtülüler Eğitim Kurumlarında yer almaktadır.

Keçiören Odtülüler Dershanesi Programları

Modern eğitmenler ve eğitim standartları ile misyonuna doğru emin adımlarla ilerleyen Keçiören Odtülüler Dershanesi, yaz kampları ve hafta sonu etütleri ile eğitim programlarını sürekli olarak güncellemektedir. Öğrencilerin ilgilerinin yüksek tutulması, öğrenme isteklerinin arttırılması için gerekli görülen uygulamalar her sınıf düzeyinde öğrencilerle buluşturulmaktadır.

Öğrenme Stil Testi Uygulaması, Burdon Dikkat Testi Uygulaması, Mesleki Yönelim Envanter Uygulaması, Çoklu Zekâ Kuramı Testi, Hafıza Teknikleri ve daha pek çok farklı segmentteki programlar ile öğrencilerin bilinç gelişimleri sağlanmaktadır. Eğitimin kalitesini arttırmak amacıyla öğrenciler için birçok uygulamaya başvururken, öğretmen kadromuzun da profesyonel ve tecrübeli eğitmenlerden oluşmasına özen göstermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button05336474825
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?