0312 418 88 58

0533 647 48 25

Keçiören Kurs

Anasayfa » Keçiören Kurs

Keçiören Kurs

Keçiören Kurs merkezi, Ankara’nın seçkin ve köklü eğitim okullarından biri olan Odtülüler Eğitim Kurumlarının parçasıdır. Keçiören Kursa kayıtlı tüm öğrenciler için eğitimcilerin ve kurum yöneticilerinin ilk hedefleri optimum başarı kazandırmaktadır. Bu doğrultuda birçok farklı kazanım ile birlikte Odtülüler Etüt Merkezlerinden mezun olan öğrencilerin, hayattaki amaçları ve gelmek istedikleri noktaların ilk adımları da atılmış olur.

Keçiören Kurs ve etütlerinde öğrencilerin teknik ve psikolojik gelişimleri için hem dışardan profesyonel destek hem de kurum içinde etkili takviye dersleri uygulanmaktadır. Öğrencilerin erişebileceği teknolojik imkanlar, test kitapları, konu anlatım kitapları, diğer ders materyalleri ve uygulamalı eğitimlerin tamamı kur merkezinde yer almaktadır.

Odtülüler Keçiören Kurs Merkezi

Benimsenmiş olan kaliteli eğitim hizmeti anlayış Odtülüler Eğitim Kurumlarının tamamında olduğu gibi Keçiören Kurs merkezinde de yerleşmiş olan bir vizyondur. Öğrencilerin hem ev ortamında hem de okul ortamında sağlıklı ve düzenli ders çalışma planlamalarının yapılmasına yardımcı olan, her öğrenciyi ilgi alanı ve yetenekleri doğrultusunda yönlendiren ve tüm öğrencilerin eğitimde fırsat eşitliğinden yararlanması sağlayan Odtülüler Keçiören Kurs Merkezi, diğer kurs merkezlerinden farklı olarak tek amacı kar elde etmek olan bir eğitim yuvası değildir.

Ebeveynlerin tutumlarının da öğretmenlerin tutumları kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket eden kurs merkezinde, ailelerin üzerine düşen sorumlulukların sık sık hatırlatılması ve desteklenmesi sağlanır. Her yeni kayıt yaptıran öğrenci için sınıf ve dönem fark etmeksizin kısa süreli bir oryantasyon süreci ile birlikte hem kuruma hem de çalışma şekillerine alışma süreci kolaylaştırılmaktadır.

Ankara Keçiören Kurs

Ankara Keçiören Kurs merkezi, daha az sayıdaki sınıflar, birebir ilgiyi göstermekte zorluk çekmeyen öğretmenler ve zayıf oldukları her konuda kendilerini tamamlayabilme şansı bulan öğrenciler için tüm beklentileri karşılayan bir eğitim kurumudur. Öğrenciler meslek seçimlerinde, çalışma zorluğu çektiklerinde, sınav kaygıları yaşadıklarında ve ders çalışırken yeteri kadar verim alamadığı durumlarda kurumumuzun rehber öğretmenlerine başvurarak tüm soru işaretlerini giderebilmektedir. Kurallı disiplin uygulamaları sayesinde öğrencilerin devamlılığı takip edilmektedir. Öğrencilerin ödev kontrolleri ve çalışma programlarına uyup uymadıkları da her dersin öğretmeni tarafından incelenmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button05336474825
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?