0312 418 88 58

0533 647 48 25

Keçiören Dershane

Anasayfa » Keçiören Dershane

Keçiören Dershane

Odtülüler Keçiören Dershanesi kurumunda bulunan eğitmen kadrosu, öğrencilere psikolojik ve destekleyici takviyeler sunan öğrenci koçları ve sağlanan disiplin sistemi sayesinde son derece başarılı öğrenciler yetiştirilmektedir. Öğrencilere sayısal, sözel ve tüm eşit ağırlık dersleri güncel müfredata bağlı kalınarak en optimum şekillerle öğretilmektedir.

Çocukları için eksiksiz eğitimin katkılarından yararlanmak isteyen velilerin Ankara’daki ilk tercihi Odtülüler Keçiören Dershanesidir. Öğrencilere verimli ders çalışma tekniklerinin aşılandığı, motivasyon yükseltici etütlerin yapıldığı ve her konunun tekrarı için hafta sonu eğitimlerinin gerçekleştirildiği Keçiören Dershane, merkezi lokasyonu sayesinde ulaşım açısından da büyük kolaylık sunmaktadır.

Keçiören Dershane Avantajları

Lise öğrencileri için sınav kaygısını yok edecek çalışmalar yürüten, özgüven aşılayan ve analiz verilerine yönelik ekstra çalışmalar gerçekleştiren Keçiören Dershanesinde, her bir eğitimcinin öğretme ve aktarma tecrübeleri de büyük rol oynamaktadır. Kalabalık olmayan sınıflarda işlenen dersler, öğrencilerin anlamadıkları veya eksik kaldıkları konulara yoğunlaşmaları için öğretmenlerine başvurabilecekleri bir ortam sunmaktadır. Öğrencilerin isteksiz veya zorla çalıştırılmasından ziyade, hem çeşitli öğrenme teknikleri kullanarak daha pratik bilgiyi kavrama sistemleri geliştirilmiş hem de düzenli eğitimle bir ders çalışma rutini oluşturulmuştur.

Odtülüler Keçiören Dershanesi avantajlarından biri de öğrencilerin 9. Sınıftan itibaren hem bir sonraki sınıfa hem üniversite sınavlarına hem de hayatın kendisine hazırlanmalarıdır. Odtülüler Eğitim Kurumlarından mezun öğrenciler, farkındalıkları yüksek, bilinçli, sorumluluk sahibi, tam donanımlı ve ne istediğini bilen bireyler olarak öğrenimlerine devam etmektedir. Böylelikle tüm öğrenciler gidecekleri üniversite ve bölümleri tamamen istekleri ve yetenekleri doğrultusunda kazanmayı amaçlarlar. Çalışma hayatına girildiği sürelerde de mutlu çalışanlar ve topluma yararlı fertler olurlar.

Keçiören Dershane Başarı Tablosu

Keçiören Dershanesi başta olmak üzere, bütün Odtülüler Etüt Merkezleri ve dershanelerinde Türkiye’nin sayılı üniversiteleri ve en başarılı bölümlerine öğrenciler yetiştirilmektedir. Cerrahpaşa, Galatasaray Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Hacettepe gibi üniversitelerin tıp, hukuk, uzay ve havacılık, mühendislik gibi bölümlerinde Odtülüler Eğitim Kurumlarından mezun birçok öğrenci yer almaktadır. Başarılarına başarı katmaya devam eden Keçiören Dershanesi de her yeni eğitim-öğretim yılında giderek artan kayıtlı öğrenci sayısıyla vizyon ve misyonlarında muvaffak olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button05336474825
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?